Доступність посилання

ТОП новини

У південних районах Донеччини вводяться обмеження пересування


У південних районах Донецької області з 10 вересня вводиться низка обмежень щодо пересування техніки і громадян. Як повідомляє сайт міської ради Маріуполя Донецької області, таке рішення ухвалило керівництво антитерористичної операції.

За повідомленням, на території Новоазовського і Тельманівського районів Донеччини серед іншого встановлено обмеження на пересування колон автомобілів, пересування без погодження інженерної техніки, великогабаритних транспортних засобів, перебування осіб без документів, в’їзду та пересування людей, які не проживають у зазначеному районі.

«Район введення додаткових режимних заборон обмежені лінією: Бердянське – Широкіно – Саханка – Заіченко – Комінтернове – Павлополь – Набережне – Тавричиське – Ніколаєвка – Старомаріївка – Гранітне – Андріївка – адміністративна межа Тельманівського району до міста Маріуполь – вздовж північно-східної околиці Маріуполя (Мирний – Волонтерівка – Троїцький – Первомайськ – Виноградне - Приморське) – Піонерське – Сопіно», – зазначають у міськраді Маріуполя.

Наразі Маріуполь перебуває під контролем українських силовиків, але сепаратисти неодноразово заявляли про бажання отримати контроль над цим містом.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 за київським часом на сході України. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні.

XS
SM
MD
LG