Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк: наш уряд – це уряд воєнного часу


Кабінет міністрів України нині діє в умовах воєнного часу. Про це заявив, виступаючи на 11-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Аналізуючи результати діяльності українського уряду, прем'єр зазначив, що за останні півроку Україна пережила революцію, двічі вибори, а тепер перебуває в стані війни.

На думку Яценюка, поштовхом для реформ є сильне бажання українців міняти країну. Він також зауважив, що кредитна програма від МВФ має «дві сторони медалі».

«Більшість українців прийняли той факт, що уряд був змушений підняти податки, скасувати певні соцпрограми та запровадити ще кілька болючих рішень», – сказав Яценюк.

Голова уряду зауважив, що серед сфер, над якими слід працювати є юридична гілка влади, правоохоронці та прозорість системи управління.

«Нам поки не вдалось подолати корупцію, підкупність суддів і прокурорів, а також «радянщину» у міліцейській сфері. Це головні цілі для наступних реформ», – сказав Яценюк.

У Києві проходить 11-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES). Вперше після окупації Криму вона проходить не у Ялті.
Форум об’єднав чимало представників політичної еліти Європи та США. Головна тема обговорення – російська агресія щодо України та глобальні загрози, які постали у цьому зв’язку перед світом.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відкрив у суботу – завершальний день зустрічі, а закриють форум колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко.

XS
SM
MD
LG