Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 09:58

В РНБО занепокоєні заявами сепаратистів, що вони не були учасниками зустрічі у Мінську


Заяви лідерів сепаратистів загрожують виконанню мирного плану українського президента Петра Порошенка. Про це заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий.

«Дії терористів загрожують виконанню мирного плану президента України. Насамперед, йдеться про заяви ватажків терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», що Захарченко і Плотницький брали участь у переговорах в Мінську «як спостерігачі і не були безпосередньо учасниками тристоронньої зустрічі», – зазначив Половий.

Як заявив Борис Литвинов, який називає себе «спікером» «Верховної Ради» «ДНР», представники угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними, брали участь у переговорах у Мінську як спостерігачі і не були безпосередніми учасниками тристоронньої зустрічі.

«Прем’єр-міністри» «ДНР» і «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький не були безпосередніми учасниками тристоронньої зустрічі. Вони були свідками цієї справи, я так вважаю», – сказав Литвинов.

За його словами, Захарченко розповів, що брав участь у зустрічі з поваги до ініціатив президента Росії Володимира Путіна.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 за київським часом на сході України. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні.

Як повідомив учасник контактної групи, другий президент України Леонід Кучма, наступний раунд переговорів цієї групи має відбутися у Мінську наступного тижня.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG