Доступність посилання

ТОП новини

Пресі біля будівлі Меджлісу, де проводять обшук, погрожують арештом


Російські силовики обшукують будівлю Меджлісу
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Представникам преси, які перебувають біля будівлі Меджлісу кримськотатарського народу, де зранку 16 вересня ведеться обшук в оточенні озброєних силовиків, погрожують арештом.

Як передає корреспондент проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії», силовики поіменно знімають всіх журналістів біля будівлі Меджлісу, вимагаючи показати акредитацію Росії. Представники правоохоронних органів посилаються на адміністративний кодекс Російської Федерації, зокрема на статтю 20.2. – «Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування».

Представникам преси рекомендують віддалитися.

При цьому, як зауважив кореспондент «Крим.Реалії», незважаючи на те, що силовики одягнені в російську уніформу, посвідчення пред’являють українські.

У той же час, співробітникам Меджлісу, які прибули на роботу і яких не пускають в будівлю, не повідомляють, хто і в зв’язку з чим проводить слідчі заходи.

Одну з версій появи силовиків, яку висловив начальник відділу зовнішньополітичних зв’язків Меджлісу Алі Хамзін, це український прапор на будівлі Меджлісу, які невідомі вночі 15 вересня зірвали з будівлі, проте його знову встановили.

Кого представляють озброєні люди в масках, які оточили по периметру будівлю Меджлісу, як і раніше невідомо.

Вранці 16 вересня з обшуком прийшли в квартиру члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва, у якого вилучили комп’ютерну техніку.

Після цього будівлю Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі оточили автоматники, а всередині також проводять обшук. Тут на першому поверсі розташована редакція газети «Авдет», де теж ведуть обшук.

Напередодні, 15 вересня, було скоєно напад на будівлю Меджлісу кримськотатарського народу. Троє невідомих, чиї обличчя були закриті масками прибули до будівлі Меджлісу, двоє чоловіків стали біля вхідних дверей, блокуючи вихід з будівлі, в руках одного з них був пістолет. Третій чоловік швидко піднявся по газовій трубі до прапора України, який був встановлений на фасаді будівлі, і зірвав його.

XS
SM
MD
LG