Доступність посилання

ТОП новини

В «Київенерго» попереджають про можливі відімкнення електроенергії


«Київенерго» вводить графіки аварійних відімкнень до промислових підприємств та організацій, повідомляють у прес-службі компанії.

«Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між споживанням та виробництвом електроенергії застосовано графіки аварійних відімкнень в місті Києві. «Київенерго» вводить ці графіки аварійних відімкнень до промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду в місті Києві», – йдеться у повідомленні.

«Київенерго» гарантує, що відімкнення від електроенергії споживачів буде відбуватись не більше ніж на 2 години.

У компанії пояснюють, що головною причиною введення графіків є те, що центральна й північна енергосистеми «Укренерго» є енергодефіцитними із-за нестачі вугілля на складах теплових електростанцій.

У той же час в «Київенерго» просять жителів столиці економно використовувати електроенергію в побуті.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості погодило застосування від 29 серпня графіків аварійних відімкнень електроенергії. Вони відбуватимуться за узгодженими графіками під час ранкових і вечірніх пікових навантажень – від 9:00 до 11:00 і від 20:00 до 22:00. Відімкнення будуть здійснюватися відповідно до "Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відімкнення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання", затвердженої наказом Міненерговугілля.

26 серпня набуло чинності розпорядження Кабінету міністрів України «Про прийняття тимчасових надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку»

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG