Доступність посилання

ТОП новини

Надія Савченко у СІЗО в Москві – адвокати


Надія Савченко

Українська льотчиця Надія Савченко перебуває в СІЗО у російській столиці Москві, повідомляють її адвокати.

«Отже, як я і говорив Надія Савченко в Москві, в СІЗО-6 в Печатниках. Ніяких Санкт-Петербургів», – написав у Twitter один із захисників Савченко Марк Фейгін.

За його словами, «Савченко спробують «розвести» на часткове визнання провини, відмова від адвокатів і типу співпрацю зі слідством і оперативниками».

«Одним словом, далі буде справжній саспенс. Драма «Як посадити невинуватого і щоб тобі за це нічого не було», – написав Фейгін.

Інший адвокат Микола Полозов повідомив, що зараз із Надією Савченко перебуває захисник Ілля Новіков.

Вчора адвокати Савченко заявили, що її вивезли з Воронезького СІЗО у невідомому напрямку. Після цього російські слідчі заявили, що українська льотчиця, яку утримують під арештом у Росії, пройде психіатричну експертизу у Москві. Речник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін заявив, що проведення експертизи є «звичною процедурою», відповідно до російського законодавства, у випадках скоєння «серйозних злочинів».

Минулого місяця захист Савченко заявляв, що їхня клієнтка виступила проти психіатричного огляду.

Міністерство закордонних справ України вручило консулові посольства Росії ноту протесту проти примусового направлення українського офіцера Надії Савченко на психіатричну експертизу в Москву.

Згодом в інтерв’ю програмі «ТНС» родичі Савченко заявили, що льотчицю везуть на психіатричну експертизу до російського Санкт-Петербурга, щоб визнати її неповносправною.

XS
SM
MD
LG