Доступність посилання

ТОП новини

З 1 жовтня Україна буде технічно готова до зими – Гройсман


Володимир Гройсман

1 жовтня Україна буде на 100% технічно готова до зими, повідомив у ефірі «5 каналу» віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Що стосується технічної підготовки, то сьогодні Україна підготовлена до зими на 90%, і це означає, що з 1 жовтня Україна буде мати 100% технічної готовності житлових будинків, котелень, закладів бюджетної сфери до опалювального сезону», – сказав віце-прем’єр.

За його словами, сьогодні Україна перебуває в надто складних умовах, викликаних діями Росії, через припинення постачання газу, обмеження поставок вугілля з шахт на Донбасі, що викликає значні труднощі в електропостачанні і теплозабезпеченні.

За його словами, до роботи Урядового антикризового енергетичного штабу приєднались американські і канадські фахівці з енергетики і спільно з ними розробляються чіткі плани дій на випадок складних сценаріїв в період проходження опалювального періоду.

Антикризові штаби створені також у кожній області для координації зусиль і спільного реагування на можливі виклики.

Віце-прем’єр також зазначив, що важко оцінити стан підготовки до зими на неконтрольованих українською владою територіях. Однак місцеві фахівці енергокомпаній, водоканалів, комунальних служб постійно працюють із ризиком для життя, намагаючись забезпечити рівень комфорту для місцевих мешканців, додав Гройсман.

XS
SM
MD
LG