Доступність посилання

ТОП новини

Бої в районі донецького аеропорту тривають – міськрада


Станом на 13:00 ситуація в Донецьку залишається вкрай напруженою, бойові дії в районі донецького аеропорту не припиняються, повідомляє прес-служба Донецької міської ради.

За повідомленням, у місті тривають роботи на пошкоджених газопроводах і електричних мережах. Фахівці Донецьких електричних мереж відновили енергопостачання чотирьох трансформаторних підстанцій, що обслуговують споживачів Ворошиловського району. Крім того, аварійні бригади енергопостачальних підприємств відновлюють лінії в Петровському районі.

Як заявили в міській раді, проведення робіт у Київському і Куйбишевському районах ускладнюється безперервним обстрілом.

За інформацією КП «Донецькміськводоканал», за останні кілька діб обстрілів зазнали Петровський, Куйбишевський і Північний водопровідні вузли, але попри це вони продовжують функціонувати і подавати воду жителям.

«Після успішно проведених ремонтних робіт на каналі Сіверський Донець-Донбас Донецьку збільшено об’єм подаваної води на 20 тисяч кубометрів на добу, що дало змогу поліпшити водопостачання Кіровського, Ленінського та Куйбишевського районів», – йдеться в повідомленні.

Водночас, за повідомленням, об’ємів подаваної води, як і раніше, недостатньо. Поки що залишається нестабільною ситуація з водопостачанням у Петровському районі, відсутнє водопостачання в селищах I та II Адмінмайданчики в Куйбишевському районі, заявили в міській раді.

Речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко раніше сьогодні повідомив, що сьогодні з 7:00 обстріли з боку бойовиків позицій сил АТО на сході України припинилися по всій лінії протистояння.

XS
SM
MD
LG