Доступність посилання

ТОП новини

Держава перевела економіку на військові рейки – Порошенко


Президент України Петро Порошенко

Держава перевела економіку на військові рейки і робить все для посилення української армії. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого візиту до академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляє прес-служба глави держави.

«Держава перевела економіку на військові рейки і віддає все, що може, для того, щоб українська армія була найсильнішою», – зазначив він.

Порошенко підкреслив, що необхідно змінювати застарілі підходи у підготовці Збройних Сил та використовувати нові методи, які застосовуються країнами НАТО. За його словами, саме для цього затверджено спеціальні програми підготовки та оснащення українських військових.

«До кінця року до парламенту буде передано план, яким чином нам реформувати оборонний сектор, як підвищити ефективність Збройних Сил України і силових підрозділів, як зробити їх добре забезпеченими, мобільними та високооснащеними», – наголосив Порошенко.

3 вересня Кабінет міністрів України схвалив затвердження доопрацьованій річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 рік з урахуванням нинішньої агресії Росії.

XS
SM
MD
LG