Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура Бельгії готова допомогти Україні повернути кошти, викрадені екс-посадовцями


(©Shutterstock)

Федеральна прокуратура Королівства Бельгія висловила готовність надати міжнародну допомогу за зверненнями української сторони з питань виявлення, арешту та повернення в Україну активів, виведених колишніми українськими високопосадовцями.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України, відповідна домовленість була досягнута під час переговорів делегація Генпрокуратури з 29 вересня по 1 жовтня поточного року у Бельгії, Франції та Австрії.

У ГПУ зазначили, що під час консультацій із Офісом юридичних справ Генерального секретаріату Інтерполу обговорено актуальні питання здійснення міжнародного розшуку колишніх посадовців, у тому числі щодо характеру інкримінованих злочинів та відсутності політичних мотивів у їх кримінальному переслідуванні.

Раніше Генеральний прокурор України Віталій Ярема повідомив: для того, щоб повернути державні кошти, заарештовані в країнах Європи на рахунках колишніх українських високопосадовців, Генпрокуратура направила близько 20 запитів до відповідних органів Австрії, Швейцарії, Великої Британії, Кіпру, Латвії, Іспанії, Ліхтенштейну та інших країн.

XS
SM
MD
LG