Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2019, Київ 09:18

Прокуратура Бельгії готова допомогти Україні повернути кошти, викрадені екс-посадовцями


(©Shutterstock)

Федеральна прокуратура Королівства Бельгія висловила готовність надати міжнародну допомогу за зверненнями української сторони з питань виявлення, арешту та повернення в Україну активів, виведених колишніми українськими високопосадовцями.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України, відповідна домовленість була досягнута під час переговорів делегація Генпрокуратури з 29 вересня по 1 жовтня поточного року у Бельгії, Франції та Австрії.

У ГПУ зазначили, що під час консультацій із Офісом юридичних справ Генерального секретаріату Інтерполу обговорено актуальні питання здійснення міжнародного розшуку колишніх посадовців, у тому числі щодо характеру інкримінованих злочинів та відсутності політичних мотивів у їх кримінальному переслідуванні.

Раніше Генеральний прокурор України Віталій Ярема повідомив: для того, щоб повернути державні кошти, заарештовані в країнах Європи на рахунках колишніх українських високопосадовців, Генпрокуратура направила близько 20 запитів до відповідних органів Австрії, Швейцарії, Великої Британії, Кіпру, Латвії, Іспанії, Ліхтенштейну та інших країн.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG