Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: У Криму і на Донбасі дооберуть народних депутатів після повернення туди української влади


Десять виборчих округів у Криму і двадцять на Донбасі дооберуть своїх народних депутатів до парламенту після того, як туди повернеться українська влада.

Про це заявив голова партії «Блок Петра Порошенка», повідомляє УНІАН.

Він нагадав, що 26 жовтня на дострокових парламентських виборах український народ обере лише 420 народних депутатів із 450.

«Ми не збираємось визнавати окуповані території не нашою землею. Наразі Луганщину представлятимуть 5 депутатів-мажоритарників, а Донецьку область – 12. Поки що парламент матиме порожні крісла, які заповняться після того, як над Донецьком, Луганськом і Кримом знову буде наш прапор», – наголосив Луценко.

Раніше уповноважена президента України з питань врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенка заявила, що ухвалений 16 вересня закон про особливий порядок місцевого самоврядування у частині Донецької і Луганської областях не передбачає надання Донбасу особливого статусу. На прес-конференції 25 вересня президент України Петро Порошенко заявив, що будь-які вибори на Донбасі можуть відбуватися лише за українським законодавством.

Дивитись коментарі (6)

XS
SM
MD
LG