Доступність посилання

ТОП новини

Західні дипломати можуть бути внесені в список персон нон ґрата у Криму – Аксьонов


Самопроголошений «прем’єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов
Самопроголошений «прем’єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов

Самопроголошений «прем’єр-міністр» російської окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов пригрозив західним дипломатам забороною в’їзду на територію анексованого Криму. Про це він заявив на засіданні кримського «уряду», повідомляє російське агентство «РІА Новості».

Аксьонов попередив, що якщо Захід продовжуватиме залякувати або вводити санкції проти Криму, то місцева влада може заборонити західним дипломатам в’їзд на територію півострова.

«Якщо вони будуть приймати подібні санкції, то ми будемо приймати такі ж санкції щодо в’їзду іноземних дипломатів на територію республіки Крим, оголошувати їх особами, перебування яких на території півострова є небажаним», – заявив Аксьонов.

Раніше Євросоюз та США ввели санкції щодо російських політиків, бізнесменів, а також представників окупаційної влади півострова, які причетні до анексії Криму.

16 березня за військової і політичної підтримки Росії в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77% тих, що взяли участь у голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

21 березня президент Росії Володимир Путін підписав закон про приєднання Криму і Севастополя до Росії на правах суб’єктів федерації.

27 березня представники кримської самопроголошеної влади опублікували список осіб, перебування яких на території півострова є небажаним. Список складається з 321 прізвища. Заборона в’їзду на територію півострова стосується, зокрема, прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради, а на той час виконувача обов’язків президента України Олександра Турчинова, деяких народних депутатів.

XS
SM
MD
LG