Доступність посилання

ТОП новини

Уряд розглядає можливість точкових санкцій проти російських компаній


Україна розглядає можливість запровадження точкових санкцій стосовно російських компаній, повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Роман Качур.

«Відповідно до закону про зовнішньоекономічну діяльність, Мінекономрозвитку може запроваджувати санкції щодо окремих компаній, таким чином повністю забороняючи їх економічну діяльність на території України або переходячи на режим індивідуального ліцензування», – сказав Качур.

За його словами, міністерство провело власний детальний аналіз щодо кожної компанії і галузі, задіяних у торгівлі з Росією. «Ми маємо розуміти, що серед цих компаній є компанії транснаціональні з глобальним капіталом, де є інтереси наших партнерів. Ми подивимося і діятимемо максимально точково, щоб не створити проблем для українських компаній», – сказав Качур.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у відповідь на обмеження імпорту української продукції на російському ринку запропонувало вилучити з режиму вільної торгівлі з Росією низку товарів і товарних груп, включаючи продукти харчування, алкоголь, тютюн, мінеральні добрива, гуму і гумові вироби, трикотаж, текстиль і текстильні вироби, парфумерну продукцію, скло і низку інших товарів.

XS
SM
MD
LG