Доступність посилання

ТОП новини

МВФ погіршує прогнози через Україну


Міжнародний валютний фонд повідомив сьогодні, що зменшив свої прогнози економічного зростання у світі через низку причин, однією з яких є криза в Україні.

Для самої України прогноз МВФ тепер становить на цей рік скорочення в 6,5 відсотка, а наступного року зростання української економіки прогнозується лише в 1 відсоток.

Ризики внаслідок української кризи, а також бойових дій на Близькому Сході і спалаху лихоманки ебола в Західній Африці, призводять до того, що тепер МВФ зменшує прогнози зростання економіки в усьому світі до 3,3 відсотка цього року і 3,8 відсотка наступного.

Зокрема, для країн зі складу колишнього СРСР може викликати значний економічний відступ ескалація геополітичної напруженості між Росією й Україною, що призводить до посилення санкцій проти Росії, попереджають в МВФ.

Економіка Росії через це зросте цього року тільки на 0,2 відсотка, а наступного на 0,5 відсотка, прогнозують тепер в МВФ. Це також негативно відгукнеться й на економіках тих країн, які залежать від торгівлі з Росією.

XS
SM
MD
LG