Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 06:35
Новини | Політика

Міненерговугілля: графік відімкнення електроенергії розробили на випадок аварійних ситуацій


Міністерство енергетики і вугільної промисловості не виключає віялових відключень електроенергії у разі аварійних ситуацій. Про це повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан.

«Ці графіки використовувалися завжди, вони є, вони використовуватимуться в аварійних ситуаціях. Але дай Боже, щоб таких ситуацій не було», – сказав Продан.

На початку місяця міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак заявив, що Кабмін поки що не планує застосовувати періодичні відімкнення електроенергії.

Раніше Міністерство енергетики і вугільної промисловості погодило застосування від 29 серпня графіків аварійних відімкнень електроенергії. Вони відбуватимуться за узгодженими графіками під час ранкових і вечірніх пікових навантажень – від 9:00 до 11:00 і від 20:00 до 22:00. Відімкнення будуть здійснюватися відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відімкнення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», затвердженої наказом Міненерговугілля.

26 серпня набуло чинності розпорядження Кабінету міністрів України «Про прийняття тимчасових надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG