Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 12:36

Білорусь: футбольних уболівальників засудили до арештів і штрафів (список арештованих)


У білоруському Борисові завершилися суди над затриманими вчора футбольними уболівальниками – громадянами України і Білорусі.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, засудили 12 білорусів і 12 українців. При цьому громадяни Білорусі отримали штрафи, а більшість українців (восьмеро) – адміністративний арешт від 5 до 10 діб. Ще чотирьох українців засудили до штрафів (двох – 140 доларів, двох – 90 доларів), трьох – відпустили без покарання.

Радіо Свобода стали відомі прізвища арештованих українців:

Яна Васильківська – 5 діб арешту.

Андрій Поліщук – 5 діб арешту.

Денис Тимофєєв – 5 діб арешту.

Остап Ліщук – 5 діб арешту.

Юрій Чабалюк – 5 діб арешту.

В’ячеслав (прізвище не з’ясоване ) – 5 діб арешту.

Олександр Лопанов – 10 діб арешту.

Юрій Ольхович – 5 діб.

12 білорусам присуджені грошові штрафи в розмірі 600 тисяч рублів (50 доларів).

9 жовтня ввечері уболівальники збірних України і Білорусі під час гри перегукувалися гаслами «Слава Україні» і «Живе Білорусь», проспівали пісню «Воины света» білоруського гурту «Ляпіс Трубецькой».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Кілька разів протягом поєдинку вони виконали нецензурну пісню про президента Росії, це скандування було чути у прямій трансляції.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Під час матчу правоохоронці не втручалися в те, що відбувається, затримання відбулися за межами стадіону. Спочатку повідомляли про понад 100 затриманих, але у міліції Борисова Радіо Свобода уточнили, що затримали 41 людину. Стосовно затриманих склали адміністративні протоколи за статтями «дрібне хуліганство», «розпивання алкогольних напоїв у громадському місці», і один – за статтею «пропаганда або публічна демонстрація нацистської символіки».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG