Доступність посилання

ТОП новини

Кіхтенко готовий до переговорів із угрупованням «ДНР»


Ukraine -- Former commander of interior troops of Ukraine, General of the Army Alexander Kikhtenko
Ukraine -- Former commander of interior troops of Ukraine, General of the Army Alexander Kikhtenko

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко висловив готовність до переговорів із представниками угруповання «Донецької народної республіки», що визнане Україною терористичним, оскільки існує багато складних питань про зону відповідальності обох сторін.

Про це він сказав сьогодні в Святогірську на своїй першій на посаді голови ОДА прес-конференції.

«Я вестиму з ними переговори. Якщо ці переговори будуть конструктивними, я готовий до переговорів. Дуже багато питань сьогодні після першої наради. Є ті питання, в яких складно розділити зону відповідальності представників «ДНР» і нашу», − зазначив Кіхтенко.

Він пояснив, що «питання там абсолютно різні, такі, що стосуються освіти, медицини, охорони здоров`я, соціального захисту». «Тобто, ми ж не можемо кинути, залишити своїх людей там і забути, що ми відповідаємо за їхній соціальний захист. Тому ми ставитимемо ці питання обопільно», − підкреслив Кіхтенко й додав: «А як це буде – життя покаже».

Президент Петро Порошенко своїми указами звільнив з посади голови Донецької ОДА Сергія Таруту та призначив на його місце Кіхтенка. Генерал Кіхтенко з лютого 2005 року до квітня 2010 року був командувачем Внутрішніми військами.

XS
SM
MD
LG