Доступність посилання

ТОП новини

Аваков звільнив заступника начальника одеської ДАІ через увімкнені «блималки» для Яценюка


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив заступника начальника Одеської Державтоінспекції Геннадія Шевлякова за порушення Правил дорожнього руху через бажання догодити прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку.

«Арсеній Яценюк сьогодні з робочим візитом Одеса-Миколаїв. І ось уранці заступник начальника обласного ДАІ «взяв ініціативу», в кращих радянських традиціях, «зробив усе належне» − особисто увімкнув маячки й почав розганяти транспорт перед двома машинами прем'єра. Свербіж, бачте, перед начальством. Яценюк зупинив такий рух. Машина з блималкою, звісно, поїхала − прем'єр поїхав працювати в Миколаїв. А заступника начальника Одеської ДАІ Шевлякова звільнено з посади», − написав голова МВС України на своїй сторінці в мережі Facebook у суботу.

Міністр пояснив, що увімкнений проблисковий маячок та сирена − сигнал про надзвичайну ситуацію або переслідування злочинця. До цих сигналів має бути особлива повага й увага на дорозі.

«Як бачите, в Києві немає більше проблем із кортежами вищих чиновників», − додав Аваков.

Весною в ЗМІ з’явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков їхав у кортежі, що створював аварійні ситуацію і рухався з перевищенням швидкості, повертаючись з навчального центру Національної гвардії України в Київській області. Крім того, в сюжеті телеканалу «1+1» йшлося, що спікер парламенту, в.о. президента Олександр Турчинов їздить із кортежем з п’яти автомобілів. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив сподівання, що його підлеглі не будуть їздити в кортежах і перевищувати допустиму швидкість.

XS
SM
MD
LG