Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 03:40

Порошенко готовий до «непростих» переговорів із Путіним, хоч не має ілюзій


Президент Петро Порошенко заявив у неділю, що не має ніяких ілюзій щодо планованих на найближчий тиждень в італійському Мілані переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним. Але, заявив голова держави, він до них готовий.

Як сказав президент у зверненні щодо реалізації мирного плану та зміцнення обороноздатності держави, з одного боку на цих переговорах будуть керівники ЄС та низки європейських країн разом із президентом України, з іншого – президент Росії.

«Моя мета – непорушна незалежність країни, її територіальна цілісність, недоторканність кордонів, відновлення миру», – наводить слова Порошенка його прес-служба.

Він також наголосив, що Україна розраховує вже найближчими днями домогтися повного припинення вогню і, після того, як це станеться, створення буферної зони.

«Ключове ж із ключових наших завдань – встановлення контролю на українсько-російському кордоні. Бо кордони України – це святе. Вони незмінні, і ми не віддамо жодного клаптика нашої землі. Ми поновимо суверенітет над кожним квадратним метром. Але для цього потрібен час», – заявив президент. Зокрема, він висловив сподівання, що завдяки міжнародному моніторингові на українсько-російському кордоні буде припинено постачання через нього техніки, нової зброї, свіжих найманців.

Переговори в так званому «нормандському форматі» – президентів України, Росії, Франції і канцлера Німеччини – як очікують, можуть відбутися в Мілані 16–17 жовтня на берегах саміту Європа – Азія.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Адміністрація Президента України

XS
SM
MD
LG