Доступність посилання

ТОП новини
23 Вересень 2018, Київ 07:26

У головах військових керівників мають відбутися зміни – експерт


Ігор Романенко

У тому, що українські генерали закінчували ще радянські виші, криється небезпека для України, заявив в ефірі Радіо Свобода військовий експерт, екс-заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Ігор Романенко.

За його словами, у радянських вишах вчили воювати з одним ворогом, а нині Україна стикнулася із зовсім іншим. При цьому нерідко люди працюють зі старим ідеологічним багажем, зауважує Ігор Романенко. Як негативний приклад він наводить колишнього міністра оборони Павла Лебедєва, який, за повідомленнями, нині перебуває у Росії.

«Будучи начальником фінслужби ще в окрузі Прикарпатському він відмовився підписувати присягу на вірність народу України і у зв’язку з цим майором звільнився для того, що пізніше прийти міністром оборони і вирішувати питання обороноздатності нашої держави? Про що йде мова? Він з цим прийшов, він цього дотримувався», – зазначив Ігор Романенко.

За його словами, «у головах військових керівників мають відбутися зміни, незалежно від того, які виші вони закінчували».

Сьогодні Верховна Рада затвердила нового міністра оборони, ним став колишній керівник Національної гвардії України Степан Полторак. У своїй промові Полторак заявив, що гарантом миру можуть бути сучасні, мобільні, добре підготовлені і оснащені збройні сили України і запевнив, що спиратиметься на професіоналів і патріотів.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Recommended

XS
SM
MD
LG