Доступність посилання

ТОП новини

Лавров після зустрічі з Керрі: в Україні потрібні переговори між сторонами конфлікту


Сергій Лавров (л) і Джон Керрі (п) в перебігу зустрічі в резиденції посла США в Парижі, 14 жовтня 2014 року

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після зустрічі з державним секретарем США Джоном Керрі в Парижі заявив сьогодні, що вирішення конфлікту в Україні можливе тільки через прямі переговори і досягнення домовленості між його сторонами.

За словами Лаврова, якраз це передбачають «мінські домовленості», які Керрі повністю підтримав.

Тепер, сказав російський міністр, завдання його американського колеги та інших друзів і колег із закордонних країн – «домогтися від тих, на кого вони мають вплив, повного і чесного виконання наявних домовленостей».

Зустріч, у перебігу якої Лавров і Керрі обговорювали, крім України, й інші міжнародні проблеми, серед яких становище в Іраку й Сирії тощо, протривала три години. Як сказав голова російської дипломатії, зустріч була корисна: розбіжності залишаються, але «у спільних інтересах шукати домовленостей із цих питань».

На Заході, зокрема, у США, вже багато разів звертали увагу, що Україна значною мірою виконує «мінські домовленості» про врегулювання конфлікту в частині Донбасу, але їх не виконує Росія, і закликали Москву виконати свої зобов’язання за цими домовленостями.

В Україні провідні угруповання проросійських сепаратистів, «ДНР» і «ЛНР», вважають терористичними і ведуть переговори з їхніми представниками хіба з таких практичних питань, як, наприклад, обмін полоненими.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG