Доступність посилання

ТОП новини

Президент США занепокоєний загрозою від угруповання «Ісламська держава»


Ісламіст із прапором угруповання «Ісламська держава», архівний відеокадр
Ісламіст із прапором угруповання «Ісламська держава», архівний відеокадр

Президент США Барак Обама висловив сьогодні глибоке занепокоєння тим, що бойовики ісламістського угруповання «Ісламська держава» тримають в облозі переважно курдське за населенням місто Кобане на півночі Сирії.

Як сказав він на зустрічі з представниками оборонних відомств близько 20 держав світу на військовій базі біля Вашингтона, США продовжать свої повітряні удари по бойовиках у цьому регіоні.

Крім того, сказав Обама, його непокоїть і наступ цього угруповання в Іраку, у провінції Анбар.

Президент США заявив, що попереду тривала воєнна кампанія проти цього угруповання. За словами Обами, метою США і їхніх союзників є знищити «Ісламську державу», щоб це угруповання не становило загрози регіонові і світові.

Іраксько-сирійське радикальне ісламістське угруповання «Ісламська держава» останнім часом захопило контроль над значними територіями в Іраку й Сирії і продовжує свій наступ у багатьох місцевостях. Зокрема, на півночі Сирії бойовики угруповання вже близько чотирьох тижнів тримають в облозі місто Айн-аль-Араб на самому кордоні з Туреччиною, більше відоме у світі за його курдською назвою Кобане чи Кобані.

XS
SM
MD
LG