Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2019, Київ 08:27

ГПУ розслідує дії деяких командирів Нацгвардії щодо акції біля адміністрації президента


Строковики Нацгвардії вийшли на мітинг з вимогою оголошення демобілізації

За фактом бездіяльності військових службових осіб окремих військових частин Національної гвардії військовою прокуратурою розпочато розслідування. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

«Слідством встановлено, що порушуючи закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо заборони військовослужбовцям в організації страйків і участі в них, вранці 13 жовтня військовослужбовці строкової військової служби у кількості 455 осіб без зброї самовільно залишили територію військових частин та направились до адміністрації президента України, де провели незаконний страйк з вимогою звільнення їх з військової служби в запас, що заподіяло істотну шкоду авторитету органів військового управління та державної влади», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначають, що військові службові особи Нацгвардії допустили бездіяльність, що виразилася в умисному невиконанні посадовцями дій щодо зміцнення військової дисципліни.

Розслідування цього кримінального провадження перебуває на особистому контролі генерального прокурора.

13 жовтня кілька сотень солдатів-строковиків Національної гвардії (колишніх Внутрішніх військ МВС), а також батьки частини з них, пікетували адміністрацію президента в Києві з вимогою звільнення в запас. Військовослужбовці стверджували, що вони відслужили понад півтора року, тобто більш як на півроку «переслужили» річний термін, що, за їхніми словами, не передбачено законом.

Дивитись коментарі (2)

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG