Доступність посилання

ТОП новини

На сайті Кабміну оприлюднили список чиновників, які підлягають звільненню за законом про люстрацію


Прес-служба Кабінету міністрів України оприлюднила імена чиновників, яких звільняють відповідно до закону України «Про очищення влади».

До списку працівників центральних органів виконавчої влади, які підлягають звільненню, потрапили, зокрема, заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Кабаненко, голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський, голова Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів Володимир Ковалевський та інші.

Крім того, уряд опублікував список імен чиновників, яких пропонує президентові звільнити. Зокрема Кабмін пропонує звільнити голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменко.

Раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабмін звільняє 39 чиновників вищої категорії у рамках дії закону про люстрацію.

9 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон про очищення влади. Вчора закон опублікували, сьогодні він набув чинності.

Закон визначає правові й організаційні засади проведення перевірки державних службовців і прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою відновлення довіри до влади і створення умов для розбудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів.

XS
SM
MD
LG