Доступність посилання

ТОП новини

Понад тисяча родин переселенців звернулись за матеріальною допомогою – Мінсоцполітики


Станом на 17 жовтня понад тисяча родин переселенців звернулися до державних установ за матеріальною допомогою, повідомив директор департаменту державної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

«На сьогодні, за оперативною інформацією, до органів соціального захисту населення звернулись понад тисяча родин щодо призначення допомоги на проживання й оплату комунальних послуг. І 15 відсотків із цих сімей, які звернулися, вже отримали цю допомогу. Що стосується джерел фінансування, то згідно з рішенням Кабінету міністрів, передбачено, що виплати здійснюються з державного бюджету», – зазначив Музиченко.

Виходячи з чисельності переміщених осіб, які стали на облік в управліннях міністерства соціальної політики за місцем нинішнього проживання, держава витратить на підтримку переселенців близько півмільярда гривень до кінця цього року, повідомив Музиченко.

Український уряд 1 жовтня ухвалив рішення щодо порядку надання щомісячної адресної допомоги переселенцям з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції.

Надані кошти переселенці витрачатимуть, серед іншого, на оплату житлово-комунальних послуг. Згідно з урядовим рішенням, виплати здійснюються за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплового і водопостачання, квартирної плати тощо, зазначив Музиченко.

XS
SM
MD
LG