Доступність посилання

20 Листопад 2017, Київ 14:43

Вибори на сході мають відбуватися за законодавчою базою України – Порошенко про підсумки зустрічі в Мілані


Учасники переговорів «нормандського» формату у Мілані заявили про відданість виконанню мінського меморандуму і підтримали проведення місцевих виборів на сході виключно в законодавчому полі України, заявив президент України Петро Порошенко.

«Вибори повинні пройти на тій території, яка визначена мінським протоколом станом на 19 вересня», – наголосив Порошенко.

16 жовтня Порошенко підписав закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей».

Цей закон визначає тимчасовий, на три роки від набуття чинності, порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевої влади в окремих районах Донецької і Луганської областей, захоплених бойовиками.

Серед іншого, закон призначає позачергові місцеві вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей на 7 грудня 2014 року. Тим часом, сепаратисти заявили, що мають намір уже на початку листопада провести власні «вибори».

У Мілані, де відбувається азійсько-європейський саміт, сьогодні відбулися дві зустрічі президентів України і Росії Петра Порошенка і Володимира Путіна за участю європейських лідерів.

XS
SM
MD
LG