Доступність посилання

ТОП новини

Росія: Путін підписав закон про компенсації родинам зниклих безвісти військових


Президент Росії Володимир Путін підписав закон про додаткові виплати родинам загиблих чи зниклих безвісти військовослужбовців. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Кремля.

«Федеральним законом вносяться зміни до статті 3 Федерального закону «Про грошове забезпечення військовослужбовців та надання їм окремих виплат» і передбачається виплачувати щомісячну грошову компенсацію членам сімей військовослужбовців чи громадян, призваних на військові збори, зниклих безвісти при виконанні ними обов’язків військової служби та в установленому законом порядку визнаних безвісти зниклими чи померлими», – мовиться у повідомленні на сайті Кремля.

У повідомленні мовиться, що «категорії військовослужбовців, зниклих безвісти піч час виконання обов’язків військової служби, визначаються урядом Російської Федерації».

Ці зміни до федерального закону набудуть чинності 1 січня 2016 року.

Наприкінці серпня Рада при президенті Росії з прав людини звернулася до російського Слідчого комітету з проханням перевірити інформацію про загибель дев’ятьох контрактників 18-ї мотострілецької бригади на навчаннях у Ростовській області.

Ця ініціатива з’явилася на тлі повідомлень про можливу участь російських військовослужбовців у бойових діях на сході України.

За даними, оприлюдненими російською правозахисницею, засновницею інтернет-проекту «Вантаж-200 з України до Росії» Олени Васильєвої, втрати російської армії у бойових діях на Донбасі становлять до 4360 військових. За її словами, Міністерство оборони Росії визнало лише 900 смертей.

Незалежних підтверджень чи заперечень цих даних з інших джерел наразі немає.

Київ і Захід звинувачують Москву у постачанні зброї та бойовиків на схід України, а також у введенні туди військ. Росія звинувачення відкидає і заперечує присутність своїх регулярних військ на Донбасі. Москва заявляє, що в боях беруть участь тільки російські добровольці.

Антивоєнний заклик, поширений у соцмережах
Антивоєнний заклик, поширений у соцмережах

На цю ж тему:

На Донбасі воює 75% «ополченців» із Росії – друг 18-річного загиблого юнака

Втрати російської армії на Донбасі сягають до 4360 осіб – Васильєва

У Росії в СІЗО помістили 73-річну правозахисницю, яка розслідувала справи про загибель солдатів

Російські вояки на Донбасі. Наказано брехати

На Донбасі загинули і зникли до 4 тисяч російських військових – правозахисниця

Зниклі безвісти вояки Росії на Донбасі

Місто Росії, яке чекає на труни з Донбасу

Російські вояки повертаються у трунах зі «смертельної відпустки»

У російському Брянську «афганці» проти війни в Україні

Секрети «таємної війни Путіна»

XS
SM
MD
LG