Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 20:12

У боротьбі за Верховну Раду Кремль грає хитріше – Ілларіонов


Андрій Ілларіонов, колишній радник президента Росії Володимира Путіна

Українці мають дуже добре вивчити кандидата перед тим, як за нього голосувати, адже серед кандидатів до Верховної Ради є чимало прокремлійських тушок, зокрема у складі так званих демократичних сил – впевнений колишній радник Володимира Путіна, який зараз проживає у США, Андрій Ілларіонов. Головне питання для Кремля зараз, каже він, це наскільки велику групу вдасться цим посіпакам створити, щоб потім ефективно блокувати рішення парламенту. Більше того, Ілларіонов точно називає терміни, який дав Путін для своїх підданих на те, щоб вони скинули Петра Порошенка з президентського крісла – до кінця наступного року.

Внести деструктив у роботу Верховної Ради – головне завдання прокремлівських сил, які нині теж борються за депутатські крісла в українському парламенті, вважає колишній радник Володимира Путіна, а нині – науковий співробітник американського інституту Катона Андрій Ілларіонов. Однак дізнатися імена цих персоналій до перших засідань нової Ради – фактично неможливо. Москва змінила тактику.

Замість «зелених чоловічків» прийшли інші «зелені аргументи»

«Кремль зараз діє хитріше, більш творчо і, звісно, використовує значно більші резерви ресурсів. Замість «зелених чоловічків» прийшли інші «зелені аргументи». І, очевидно, не в меншій, а значно більшій кількості, каже Андрій Ілларіонов.

За будь-якого розвитку подій Кремль не залишить спроб дестабілізувати Україну, застерігає Ілларіонов. Вісім місяців путінської агресії продемонстрували неспроможність Європи і Сполучених Штатів дати відсіч амбіціям російського президента.

Наступні два роки будуть найбільш небезпечними

«Наступні два роки, а особливо зима і до кінця наступного року, як мені здається, будуть найбільш небезпечними. Тому що в цей час будуть мобілізовані всі можливі і неможливі ресурси для того, щоб закінчити цю програму – програму розвалу незалежної суверенної України», – прогонозує колишній радник Путіна.

Українці не повинні піддаватись на чутки про погане здоров’я чи емоційну нестабільність Путіна, радить Ілларіонов. Україна і найперше – оновлена українська влада – мають бути завжди у тонусі.

Розповсюдження чуток – це один із улюблених методів роботи із міжнародною та російською суспільною думкою

«Це один з найбільш успішних елементів із послаблення опонента – виглядати напівдохлим. Політика... розповсюдження чуток про слабкість, неадекватність, проблеми зі сприяняттям оточуючого світу, це один із улюблених методів роботи із міжнародною та російською суспільною думкою», – зазначив Ілларіонов.

Найбільш сприятливим періодом для втілення своїх планів Володимир Путін вважає наступні два роки – допоки у січні 2017 року Сполучені Штати не матимуть нового президента. Господар Кремля щиро вірить, що нинішній американський лідер Барак Обама не зможе завадити загарбницьким амбіціям Москви, впевнений колишній радник Путіна.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG