Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 15:52

Порошенко закликає «голосувати за Україну»


(архівне фото)

Президент Петро Порошенко закликав у суботу голосувати на позачергових парламентських виборах «за Україну – соборну, єдину, неподільну, європейську!»

«Прошу, обирайте по совісті. Пам’ятайте лише, що голосування за гроші відтепер є злочином не лише тих, хто купує, а й тих, хто продає. Вимірювати свій голос гривнями – значить торгувати Вітчизною. Це стократ протизаконно і гріховно в умовах, коли десятки тисяч людей, ризикуючи життям, боронять нашу з вами Батьківщину», – сказав голова держави у зверненні напередодні виборів, яке поширила його прес-служба.

«Ми будуємо свій новий український дім на надійній основі європейських цінностей та патріотичного піднесення всього українського народу», – сказав президент.

За його словами, він розпустив стару Верховну Раду «не лише тому, що вона довгий час була слухняним інструментом у руках диктатора, і не лише тому, що в її складі десятки народних депутатів є п’ятою колоною Росії, і не лише тому, що перевибори Ради були однією з ключових вимог Революції гідності, – але й тому, що протягом кількох місяців переконався в її надзвичайно низькому реформаторському потенціалі».

«Друзі, мокре не горить. І дуже важко тиснути на газ з реформами, коли сотні народних депутатів синхронно, узгоджено давлять на гальма! Настав час завершити повне перезавантаження влади», – заявив Порошенко.

Він висловив переконання, що Верховна Рада зазнає «глибокого оновлення та омолодження» і стане «кардинально новим парламентом».

«Щоб реалізувати розроблену стратегію реформ, політичної волі мені аж ніяк не бракує. Та потрібна ще й більшість у Верховній Раді. Реформаторська, а не корупційна. Проукраїнська та проєвропейська, а не прорадянська. Без такої більшості в парламенті президентська програма, в яку в червні повірили мільйони українців, так і залишиться на папері», – додав голова держави.

У неділю, 26 жовтня, в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Петро Порошенко

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG