Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку бойовики відкрили вогонь по виборцях, які прийшли на виборчу дільницю – «Опора»


Четверо виборців з Донецька потрапили під обстріл бойовиків з угруповання «ДНР», яке в Україні визнали терористичним. Про інцидент спостерігачам спільної моніторингової кампанії Комітету виборців України та громадянської мережі «Опора» повідомили мешканці Донецька.

«Ми з друзями сьогодні вирішили проголосувати на виборах і пішли на дільницю, де зазвичай голосуємо. Вона розташована у школі №114 у Петрівському районі Донецька. Коли ми прийшли туди, на вході стояв чоловік, у якого ми спитали, чи можна тут проголосувати. Він сказав «зараз все вирішимо» і зайшов у приміщення школи. Після цього з будівлі по нас випустили автоматну чергу, ми ледь врятувались, бо вчасно добігли до машини», розповів мешканець Донецька.

Донеччанин, який передав цю інформацію спостерігачам зазначив, що не знав про те, що в місті не відкрилась жодна виборча дільниця.

Крім того, про цей інцидент повідомив журналіст Радіо Свобода Олексій Мацука у своєму twitter.

За оцінкою громадських спостерігачів з «Опори», на Донеччині через конфлікт із сепаратистами не зможуть взяти участь у виборах до Верховної Ради 49% виборців (1,6 мільйона громадян).

XS
SM
MD
LG