Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:21

Порошенко очікує якнайшвидшого формування нової коаліції


Президент України Петро Порошенко

Українська влада отримала переконливий вотум довіри від народу. Про це заявив президент України Петро Порошенко у зверненні щодо завершення дострокових парламентських виборів.

«Результати екзит-полів показують, що я не помилився, ухвалюючи рішення про позачергові вибори парламенту. Перезавантаження влади завершується. Зволікання зараз з реформами – смерті подібно. Тому я очікую якнайшвидшого формування нової коаліції. І хоча це обов’язок політичних партій та народних депутатів, як президент, не буду стороннім спостерігачем. Я максимально прискорюватиму цей процес, який має завершитися формуванням нового уряду та ухваленням першого пакету реформаторських законів», – сказав Порошенко.

Петро Порошенко також зазначив, що його команда «вже підготувала ґрунтовний проект коаліційної угоди».

«Вона – не про посади. Вона – про принципи та ідеали, про реформи та конкретні закони. Вона – про зміни на краще для всіх та кожного», – говорить президент.

Голова Верховної Ради України сьомого скликання, однин з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов заявив, що підготовлений президентом проект коаліційної угоди є технічним документом і його підписання є зайвим.

За попередніми даними національного екзит-полу, на парламентських виборах п’ятивідсотковий бар’єр долають 7 політичних партій.

За партію «Блок Петра Порошенко» проголосували 23%, «Народний фронт» – 21,3%, «Самопоміч» – 13,2%, «Опозиційний блок» – 7,6%, «Свобода» – 6,3%, Радикальну партію – 6,4%, «Батьківщина» – 5,6%.

26 жовтня в Україні позачергові парламентські вибори.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Recommended

XS
SM
MD
LG