Доступність посилання

ТОП новини

Підрахунок голосів на всіх виборчих дільницях завершено – голова ЦВК


Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський
Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський

Підрахунок голосів на виборах до Верховної Ради завершено. Про це заявив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

Він зазначив, що триває прийняття протоколів дільничних виборчих комісій ОВК та введення змісту цих протоколів до системи «Вибори».

Крім того, Охендовський допускає припинення повноважень складу тих ОВК, які станом на ранок понеділка ввели надзвичайно мало інформації про голосування до системи «Вибори».

«Я б не хотів застосовувати слово «саботаж», але якщо протягом найближчих годин ситуація не зміниться, то ЦВК доведеться використовувати не тільки це слово, а й вживати інші, досить суворі заходи щодо таких окружних виборчих комісій, аж до питання про припинення повноважень усього складу цих комісій і призначення нового складу», – зазначив він.

За словами голови ЦВК, окружком №112 у Луганській області зовсім не обробив протоколи ділянок, окружком №50 у Донецькій області ввів менш ніж 3% протоколів у систему «Вибори», №114 у Луганській області – близько 5%, №52 Донецької області – близько 7%, №106 Луганської області – близько 9%.

Близько 3% протоколів оброблено окружкомом №140 Одеської області, 8% – №66 Житомирської області, близько 10% – №116 Києва (Дніпровський район), 13% – №91 Київської області, 16% – №132 Миколаївської області.

Центральна виборча комісія продовжує підрахунок голосів по загальнодержавному округу. Після опрацювання 38,01% протоколів лідирують дві політичні сили – «Народний фронт» (21,60%) і «Блок Петра Порошенка» (21,52%). До парламенту також проходять «Самопоміч», «Опозиційний блок», Радикальна партія Олега Ляшка і «Батьківщина». На межі прохідного бар’єру балансує ВО «Свобода» (4,66%).

XS
SM
MD
LG