Доступність посилання

ТОП новини

Режим Путіна, що оголосив нам війну, підпадає під визначення фашизму – Турчинов


Олександр Турчинов

Режим Путіна, що оголосив війну Україні, повністю підпадає під ознаки фашизму, заявив голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у привітанні з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

«Нині точиться багато спекуляцій навколо слова «фашизм», але справжній фашизм – це неповага до людського життя. Фашизм – це коли життя та доля особистості не важать нічого, коли людина не захищена від свавілля власної держави, коли внутрішні проблеми приховуються за зовнішньою агресією, коли ЗМІ зомбують, а правда спотворюється. Під ці ознаки повністю підпадає режим Путіна, що оголосив нам війну», – йдеться в зверненні.

Як заявив Турчинов, попередні результати виборів в Україні засвідчили, що «люди проголосували проти фашизму, проти сил, які фінансували тероризм і сепаратизм на сході, проти тих, хто роздмухує ворожнечу й етнічну нетерпимість. Люди проголосували за сильну, демократичну, європейську Україну».

Він також висловив переконаність у тому, що як і 70 років тому, Україну вдасться звільнити від фашистських загарбників.

Влада України з квітня цього року проводить антитерористичну операцію проти проросійських бойовиків, що діють на сході України.

XS
SM
MD
LG