Доступність посилання

ТОП новини

«Роснефть» спростовує повідомлення про передоплату за газ для ЄС і погрожує ЗМІ судом


Найбільша нафтова компанія Росії «Роснефть» спростовує повідомлення ЗМІ про пропозиції запровадження передоплати для Євросоюзу за газ. Про це йдеться у заяві компанії.

«Роснефть» здивована появою відповідної публікації в газеті «Комерсант» і розцінює її як «спробу спровокувати новий виток західних санкцій відносно російського бізнесу».

Крім того, російська нафтова компанія попереджує, що вживатиме всі необхідні заходи на захист своєї ділової репутації, в тому числі й звернення до суду.

Також прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у коментарі росіійському агентстві «РИА-Новости» заявив, що повідомлення про пропозиції компанії «Роснефть» щодо передоплати газу для ЄС не відповідають дійсності.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що найбільша нафтова компанія Росії «Роснефть» запропонувала президенту країни Володимиру Путіну низку заходів у відповідь щодо країн, які запровадили санкції проти Росії. Зокрема компанія пропонує розглянути запровадження 100-відсоткової оплати поставок газу в Євросоюз.

Серед інших пропозицій «Роснефти» – обмеження міжнародної співпраці у використанні російських модулів МКС, заборона на поховання ядерних відходів з ЄС і США в Росії. Компанія також пропонує можливий арешт майна цих країн і громадян на території Росії.

Захід запровадив кілька рівнів санкцій проти Росії через анексію Криму і підтримку сепаратистів на сході України. Санкції стосуються ключових російських компаній і осіб, близьких до Путіна, зокрема, «Роснефти» і її голови Ігоря Сєчина.

XS
SM
MD
LG