Доступність посилання

ТОП новини

Російський «гуманітарний конвой» уже перебуває біля кордонів України


Черговий «гуманітарний конвой» прибув до Ростовської області Росії, яка межує з контрольованими сепаратистами частинами Луганської та Донецької областей.

Про це повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Росії Олег Воронов.

«Автоколона зі 100 автомобілів без пригод доїхала до Ростовської області», – сказав він.

За даними російського інформагентства ТАСС, для жителів Луганської і Донецької областей везуть близько тисячі тонн вантажів – будматеріали, продукти харчування, медичні препарати, а також матеріально-технічні засоби для підготовки до зими.

Це вже четвертий «гуманітарний конвой», який прибуває з Росії на контрольовані сепаратистами частини Донбасу через прикордонні пункти, на яких відсутні українські прикордонники. Жодного разу українські представники не були допущені до огляду вантажів (лише з першого конвою, ще в серпні, їм дозволили оглянути перші три десятки машин із понад 200).

Росія не надсилала офіційних документів українській стороні з приводу направлення на Донбас чергового «гуманітарного конвою». Про це 28 жовтня заявив речник МЗС України Євген Перебийніс.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG