Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 19:35

СБУ: «події в терористичних «ДНР» і «ЛНР» є актом насильства і не мають нічого спільного з виборами»


«Вибори» в частині Донбасу під дулами автоматів, Новоазовськ, 2 листопада 2014 року

Події 2 листопада в «терористичних «ДНР» і «ЛНР», є актом насильства над українськими громадянами і не мають нічого спільного з виборами, заявила Служба безпеки України.

У рамках відкритого цього ж дня кримінального провадження СБУ та МВС документують десятки злочинів, які полягають в обстрілах мирних жителів, що не припиняються, диверсіях (м. Маріуполь), цинічного тиску зброєю і артилерією на громадян (м. Сніжне), підкупу і шантажу (м. Донецьк), мовиться в коментарі.

В СБУ звертають увагу, що відбувається «цинічне примушування та заманювання громадян до «людоловок», а інакше не назвеш місця для псевдо-голосування».

У цих місцях «людям за безцінь пропонують продукти харчування, овочі і фрукти, завезені Росією з так званим гуманітарним конвоєм», а саме «голосування», як кажуть в СБУ, є «організованим злочинцями цинічним фарсом для того, щоб зібрати базу даних про людей і відсортувати їх за злочинними потребами «ДНР» і «ЛНР».

Зокрема, мовиться в коментарі, громадян призовного віку бойовики і їхні московські господарі бачать «як гарматне м’ясо для боротьби проти України і як поповнення складу Збройних сил Росії». Про це свідчать повістки про призов на підставі російського законодавства, зразки яких опублікували в СБУ.

Служба безпеки України, мовиться в коментарі, «ще раз закликає українських громадян утриматися від участі в цьому шабаші і не зробити помилкового кроку, який перекреслить ваше майбутнє і майбутнє ваших дітей».

У неділю сепаратисти збройних угруповань «ДНР» і «ЛНР» проводять «вибори» на підконтрольних їм наразі територіях, усупереч «мінським домовленостям». Росія є єдиною країною світу, яка заявляла про намір визнати ці «вибори», протиставивши себе світовій спільноті, представники якої багато разів застерігали Москву не робити цього.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG