Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 02:17

Порошенко ініціює скасування закону про особливий порядок для частин Донбасу


Петро Порошенко, архівне фото

Президент Петро Порошенко заявив у понеділок, що винесе на розгляд засідання Ради національної безпеки і оборони скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини.

Як сказав він у зверненні до співвітчизників, у новій ситуації, що склалася після псевдовиборів сепаратистів усупереч «мінським домовленостям», на скликаному на вівторок засіданні РНБО мають всебічно проаналізувати обстановку і внести необхідні зміни у сценарії дій української сторони, «виходячи як із оптимістичних, так і з песимістичних прогнозів».

«Україна неухильно дотримується духу і букви «мінського протоколу». На фоні грубого його зневаження іншими сторонами ми маємо внести корективи у свій план дій», – заявив президент.

За його словами, дотеперішній закон свого часу «виконав надзвичайно важливу роль у зупиненні зовнішньої інтервенції, мобілізації підтримки світом мінських мирних домовленостей, щирості намірів України щодо деескалації ситуації на Донбасі».

«Ми продемонстрували мешканцям Донецької і Луганської областей і зовнішньому світові щире прагнення Києва до політичного врегулювання. Таку можливість бойовики відкинули. Проведення псевдовиборів торпедувало закон і різко загострило ситуацію на Донбасі. Ті широкі повноваження, які передбачав закон, ми готові надавати лише легітимно обраним органам місцевого самоврядування. А не бандитам, які самі себе вінчають на царство», – наголосив Порошенко.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Адміністрація Президента України

Учора проросійські сепаратисти провели на захопленій ними території частини Донбасу «вибори», на порушення «мінського протоколу» від 5 вересня. Значна частина світової спільноти, як і Україна, заявила, що не визнає їх. Росія натомість дала знати, що «поважатиме волевиявлення» сепаратистів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG