Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 00:04

Відповідальність за псевдовибори лягає на їхніх виконавців, організаторів і замовників – Порошенко


(архівне фото)

Відповідальність за псевдовибори, які провели сепаратисти в частині Сходу України, цілком і повністю лягає на їхніх виконавців, організаторів і замовників, заявив сьогодні президент Петро Порошенко.

Як сказав він у зверненні до співвітчизників, «цей фарс під дулами танків і автоматів нічого спільного не має з волевиявленням і виборами, за визначенням, називатися не може».

«Бандити, терористи та інтервенти можуть себе коронувати як депутати, прем’єри, міністри. Та хоч як королі чи імператори. Але що б вони не почепили собі на голови, вони так і залишаться окупантами, злодіями, бойовиками. Україна ніколи не визнає так звані вибори 2 листопада. Ми не можемо поважати вибір, якого не було і нема – ані фактично, ані юридично», – наголосив голова держави.

Він нагадав, що цих «виборів» не визнає й «жодна країна світу, яка поважає себе і міжнародне право».

«Псевдовибори є грубим порушенням «мінського протоколу» від 5 вересня. «Мінський протокол» передбачає проведення в окремих районах Донбасу дострокових місцевих виборів виключно і тільки на основі законів України. Ми цю можливість їм давали. Виборчий фарс 2 листопада ставить під величезну загрозу зриву весь мирний процес, старту якого ми домоглися ціною колосальних надзусиль», – сказав Порошенко.

Тому, додав президент, він винесе завтра на розгляд засідання Ради національної безпеки і оборони скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини, який, відповідно до «мінського протоколу», призначив дострокові вибори в захоплених сепаратистами частинах Донбасу на 7 грудня.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Адміністрація Президента України

Учора проросійські сепаратисти провели на захопленій ними території частини Донбасу «вибори», на порушення «мінського протоколу» від 5 вересня. Значна частина світової спільноти, як і Україна, заявила, що не визнає їх. Росія натомість дала знати, що «поважатиме волевиявлення» сепаратистів.

XS
SM
MD
LG