Доступність посилання

ТОП новини

В ОБСЄ заявляють про зустріч військових України та Росії щодо ситуації в Донецькому аеропорту


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні повідомляє, що 5 листопада запланована зустріч високого рівня представників України та Росії щодо припинення насильства в Донецькому аеропорту. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, опублікованому в понеділок на сайті організації.

«Представники Генштабів України і Росії повідомили місії, що їхні генерали були відсутні (на попередній зустрічі 2 листопада, – ред.) через заплановану на 5 листопада зустріч високого рівня в Донецьку, під час якої планується обговорити припинення насильства навколо Донецького аеропорту», – зазначається у звіті.

Донецький аеропорт контролюють українські силовики. У РНБО повідомляють, що бойовики регулярно обстрілюють сили АТО у районі аеропорту.

Натомість проросійські сепаратисти, які контролюють більшу частину Донецька, звинувачують в періодичних обстрілах міста українських військових, які контролюють Донецький аеропорт, прилегле до обласного центру селище Піски, сусіднє місто Авдіївка.

Проте у штабі АТО наголошують, що українські військові дотримуються режиму припинення вогню, відкривають вогонь у відповідь лише по розвіданих вогневих точках бойовиків, не обстрілюють позицій, якщо це може завдати шкоди мирним мешканцям.

Дивитись коментарі (9)

XS
SM
MD
LG