Доступність посилання

ТОП новини

«Газпром» підтвердив отримання 1,45 мільярда доларів від «Нафтогазу»


Російська компанія «Газпром» підтверджує отримання 1,45 мільярда доларів від НАК «Нафтогаз України» у рахунок погашення частини заборгованості за раніше поставлений російський газ. Відповідну заяву зробив офіційний представник «Газпрому» Сергій Купріянов.

Згідно з досягненими раніше у Брюсселі домовленостями, «Нафтогаз» заплатить сумарно 3 мільярди 100 мільйонів доларів, щоб розрахуватися за 11,5 мільярдів кубометрів газу, поставленого «Газпромом» у листопаді-грудні минулого року і квітні-червні нинішнього, з розрахунку за ціною у 268,5 доларів за тисячу кубометрів, на якій наразі наполягла Україна.

Рішення ж про остаточні розрахунки між сторонами за газ, поставлений «Газпромом» «Нафтогазові» з 2010 року, ухвалить трибунал при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма, наголошують у «Нафтогазі».

Напередодні Кабінет міністрів дозволив «Нафтогазові» використовувати кошти, зарезервовані на рахунку в НБУ, для проведення розрахунків із російською компанією «Газпром» у рамках угод, підписаних у Брюсселі.

XS
SM
MD
LG