Доступність посилання

ТОП новини

Чехію захопила п’ята колона російської пропаганди – чеський політик


Один із провідних чеських політиків Мірослав Калоусек заявив учора, що Чехія є «країною, яку найбільше захопила п’ята колона російської пропаганди».

Як сказав Калоусек, заступник голови нині опозиційної правоцентристської партії ТОР 09 і колишній міністр фінансів Чехії, в інтерв’ю громадському інформаційному каналові ČT24, представники «Путінської п’ятої колони» є й серед чеських політичних лідерів. «Якщо придивимося навколо, цю «п’яту колону» бачимо між відомими і найважливішими державними представниками», – наголосив він.

Є низка людей у чеській політиці, які свідомо «підіграють» інтересам Путіна в Чехії, вважає політик. До таких людей, на його думку, належить, «і не можна в цьому сумніватись», заступник голови нижньої палати парламенту Чехії, голова Компартії Войтєх Філіп, «не можна в цьому сумніватись і щодо президента Республіки», додав Калоусек.

Він також критично оцінив вульгарні вислови президента Мілоша Земана в його останньому публічному виступі на громадському Чеському радіо.

Цими словами один із лідерів опозиції Мірослав Калоусек відреагував на думку британського тижневика The Economist про те, що Чехія є тією країною в ЄС, «яка ускладнює ефективність європейських санкцій щодо Росії».

XS
SM
MD
LG