Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 17:46
Новини | Політика

Порошенко вручив Зірку Героя України полковнику Ігорю Гордійчуку за бої за Савур-Могилу


Президент України Петро Порошенко відвідав у Головному військовому госпіталі полковника Ігоря Гордійчука та вручив йому державні нагороди – Золоту Зірку Героя України та ордени Богдана Хмельницького II та III ступенів. повідомляє прес-служба глави держави.

«Від імені всього українського народу дякую вам за ті подвиги, які Ви зробили для захисту незалежності нашої держави, за мужність і відвагу, яку Ви продемонстрували, захищаючи Україну. Вами гордиться вся Україна. На Вашому прикладі будуть виховуватись покоління українських воїнів, − сказав Порошенко, звертаючись до Гордійчука. Президент відзначив особливу мужність і звитягу, яку проявив полковник Гордійчук під час боїв за Савур-Могилу.

Полковник Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу, Герой України Ігор Гордійчук очолював загін спецназу під час виконання завдань в тилу противника, одним з перших взяв вершину Савур-могили. Протягом 12 діб у серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-могилою, відбиваючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Гордійчук останнім залишив висоту та рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак отримав тяжке поранення голови та 30 серпня без свідомості був доставлений до лікарні Дніпропетровська. Переніс кілька операцій.

Лікарі повідомили, що у хворого спостерігається позитивна динаміка, стан його задовільний, він все ще слабкий. Порошенко доручив інформувати його особисто про стан героя Гордійчука.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG