Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив адвокатам у наданні інформації щодо справ проти Пшонки


Колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні усіх позовів адвокатів колишнього генерального прокурора України Віктора Пшонки до Генеральної прокуратури у зв’язку з їхньою безпідставністю, повідомляє прес-служба прокуратури.

У серпні-вересні адвокати колишнього генпрокурора, посилаючись на укладення договору з ним про надання правової допомоги, звернулись до Генеральної прокуратури України із запитами про надання відомостей щодо стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях.

У відомстві зазначають, що, керуючись вимогами кримінального процесуального закону та зважаючи на те, що у кримінальних провадженнях зазначені адвокати не є стороною або учасниками, генеральною прокуратурою їм було повідомлено про неможливість надання запитуваної інформації.

Колишній генпрокурор Віктор Пшонка та інші високопосадовці втекли з України після масових розстрілів людей у лютому на майдані Незалежності в Києві. Проти них в Україні відкрили кримінальні провадження щодо перевищення ними службових повноважень у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року та за масові вбивства активістів Майдану.

XS
SM
MD
LG