Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 15:27
Новини | Економіка

Уряд виділяє 300 мільйонів гривень для відновлення Донбасу


Кабінет міністрів України виділяє 300 мільйонів гривень на відновлення територій Донецької і Луганської областей, які контролює українська влада, а також допомогу тим, хто переїхав із контрольованих бойовиками населених пунктів. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомив прес-служба Кабміну.

Яценюк доручив віце-прем’єр-міністру-міністру регіонального розвитку Володимиру Гройсману затвердити переліки населених пунктів і разом з Міністерством економіки розпочати фінансування тих територій Донбасу, які повністю контролюються українською владою.

7 листопада Кабмін доручив перевести з території, яку не контролює українська влада, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня. Раніше повідомлялось, що уряд не буде виділяти бюджетні кошти для фінансування окремих районів Донбасу, які контролюють проросійські сепаратисти.

З квітня на території Донецької та Луганської областей проводиться анти терористична операція. Наразі деякі райони Донбасу продовжують контролювати проросійські бойовики.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG