Доступність посилання

ТОП новини

В уряді підтвердили отримання 260 мільйонів євро допомоги від ЄС


©Shutterstock

У Кабінеті міністрів України підтверджують отримання 260 мільйонів євро від Європейського союзу.

«Зазначені кредитні ресурси були надані в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником і Європейським союзом як кредитором і кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як агентом позичальника і Євросоюзом як кредитором щодо надання Україні макрофінансової допомоги Європейського союзу у сумі до 610 мільйонів євро, укладених 16 квітня 2013 року», – йдеться в повідомленні.

За даними уряду, наступний транш у сумі до 250 мільйонів євро очікується у лютому 2015 року, за результатами виконання Україною програми співпраці з МВФ, а також визначених у вказаному Меморандумі критеріїв у сферах управління державними фінансами, торгівлі й оподаткуванні, енергетики, а також реалізації політики у фінансовому секторі.

Вчора Європейська комісія повідомила про виділення Україні 260 мільйонів євро макрофінансової допомоги.

«Ця виплата доповнює 600 мільйонів євро, переказаних раніше цього року в рамках двох поточних програм макрофінансової допомоги ЄС», – йдеться у повідомленні.

Після сьогоднішньої виплати залишається ще 750 мільйонів євро, доступних Україні за двома поточними програмами, зазначають у ЄС.

У травні Євросоюз вже перерахував Києву 100 мільйонів євро з макрофінансової допомоги на загальну суму 1,61 мільярда євро, у червні також перерахували транш макрофінансової допомоги на 500 мільйонів євро.

XS
SM
MD
LG