Доступність посилання

ТОП новини

Росія не видає Україні підозрюваних у злочинах проти активістів Євромайдану – МВС


Російська Федерація не видає Україні осіб, яких підозрюють у злочинах проти активістів Євромайдану. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, вище керівництво МВС, а також безпосередні виконавці злочинів щодо активістів Євромайдану переховуються в Росії.

Геращенко сподівається, що після того, як зміниться політична ситуація в Росії, ці злочини будуть розслідувані до кінця.

Сьогодні голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що в результаті спільної роботи СБУ і МВС з березня до квітня 2014 року затримано 16 офіцерів колишнього спецпідрозділу «Беркут», які були безпосередньо причетні до масових розстрілів на майдані Незалежності наприкінці зими.

У лютому екс-глава МВС Віталій Захарченко та інші високопосадовці втекли з України після масових розстрілів людей у лютому на майдані Незалежності в Києві. Проти них в Україні відкрили кримінальні провадження щодо перевищення повноважень у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року та за масові вбивства активістів Майдану.

XS
SM
MD
LG