Доступність посилання

ТОП новини

Росія «надійно» забезпечує безпеку сепаратистських Абхазії і Південної Осетії – Лавров


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Росія забезпечує безпеку сепаратистських регіонів Грузії Південної Осетії та Абхазії, а анексований Крим є її «невід’ємною частино». Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час виступу у Державній думі.

«Безпека Абхазії і Південної Осетії забезпечується Російською Федерацією повністю і надійно. Крим є невід’ємною частиною Росії і ми несемо за нього повну відповідальність, як за будь-який суб’єкт Російської Федерації. Де тут необхідність змушувати людей робити якісь висловлювання. Але ми прекрасно бачимо, що на практиці наші союзники виходять із реалій, які склалися», – зазначив Лавров.

16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

Росія також підтримує самопроголошену владу у Південній Осетії та Абхазії, сепаратистських регіонах Грузії, а також у Придністров’ї, сепаратистському регіоні Молдови.

XS
SM
MD
LG