Доступність посилання

ТОП новини

Байден на зустрічі з Яценюком: ми хочемо допомогти Україні


Джозеф Байден (л) і Арсеній Яценюк
Джозеф Байден (л) і Арсеній Яценюк

Віце-президент США Джозеф Байден заявляє, що США хочуть допомогти Україні. як повідомляє прес-служба уряду, про це він сказав на зустрічі з українським прем’єром Арсенієм Яценюком.

«Ви вже зробили значні кроки в боротьбі з корупцією, в намаганнях стабілізувати економіку у цій дуже складній ситуації. Ми хочемо допомогти», – цитує Байдена прес-служба уряду.

Він також наголосив на важливості учорашнього парафування коаліційної угоди. «Усьому світу важливо побачити, щоб ви завершили цей процес, призначили всіх міністрів і взялися до справи. І продемонстрували, що те, чого прагнули люди на Майдані, – вільно обраний уряд, який робить свою справу», – сказав віце-президент.

Байден заявив, що вважає за честь перебувати в Києві саме в річницю початку Майдану, коли «український народ показав неймовірну мужність».

Арсеній Яценюк заявив, що Україна очікує на якнайшвидше формування нового Кабінету міністрів, «щоб імплементувати угоду про асоціацію з ЄС і зону вільної торгівлі, щоб рухатися вперед, змінити країну і втілити реальні реформи».

Джозеф Байден прибув із візитом до України 20 листопада ввечері. Віце-президент США перебуває в Україні втретє за цей рік.

21 листопада в Україні відзначають День гідності і свободи.

На цю ж тему: Україна не сама: у Київ прибув віце-президент США

XS
SM
MD
LG