Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: уряд має оновитися повністю


Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності повністю оновити склад Кабінету міністрів. Про це він заявив у своєму зверненні з нагоди Дня свободи і гідності.

«Я негайно внесу на затвердження парламенту кандидатуру прем’єр-міністра, яку, згідно Конституції, запропонує мені коаліція», – зазначив він, додавши, що вже наступного тижня має відбутися перше засідання новообраної Верховної Ради.

Порошенко очікує, що коаліція пристане на його пропозицію висунути на цю посаду Арсенія Яценюка.

Президент наголосив, що реформи мають стартувати негайно.

«Їхньою метою є поступове досягнення європейських стандартів життя, аби вже в 20 році ми могли подати заявку на членство в Європейському союзі. Вперше партії та депутати не посади ділили, а напрацювали під спільну відповідальність детальний план фундаментальних змін в країні. І вони мають стати наступним етапом нашої революції», – зазначив він.

Сьогодні учасники переговорів підписали угоду про створення коаліції в Верховній Раді.

Консультації про створення коаліції розпочалися наступного тижня після виборів, які відбулися 26 жовтня. Спершу в них брали участь представники «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту» та «Самопомочі», згодом приєдналися майбутні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини».

27 листопада має відбутися перше засідання Верховної Ради.

XS
SM
MD
LG