Доступність посилання

ТОП новини

Донецьк: обстріли і руйнування у Петровському і Куйбишевському районах – міськрада


У Донецьку тривають обстріли, у чезультаті чого було зруйновано низку будинків у Куйбишевському та Петровському районах міста. Про це йдеться у повідомленні міськради Донецька.

«У результаті попадання снарядів і подальшого загоряння пошкоджено будинки та господарські споруди в Куйбишевському районі: вулиця Ізотова 162 – приватний будинок, вулиця Одинцова 19 – хлів, вулиця Одинцова 115 – нежитлове домобудівництво, вулиця Ізотова 199 – приватний будинок, вулиця Правди 152 – хлів. На перетині вулиць Одинцова і Великоновосілківської повністю згорів автомобіль ГАЗ 24. У Петровському районі постраждав приватний будинок №41 по вулиці Доброславіна», – мовиться у повідомленні міськради.

За даними ООН, з часу оголошення перемир’я на сході України загинули 957 людей. Такі дані організація має станом на 18 листопада.

Як повідомили в ООН, з 5 вересня, коли було оголошене перемир’я між українськими силовиками і проросійськими бойовиками, у середньому щодня гинули 13 людей.

За даними агентства ООН з прав людини, від початку конфлікту в квітні загинули щонайменше 4317 людей, поранені – 9921.

Україна звинувачує Росію у постачанні зброї і військових на допомогу сепаратистам на Донбасі. Росія підтримує сепаратистів, але заперечує, що бере безпосередню участь в конфлікті.

XS
SM
MD
LG